Jeśli wyszukujesz internet, znajdziesz wiele artykułów, które twierdzą, że oferują pewne sposoby na pokonanie automatu do gier. Sztuczki, które te witryny będą informować o użyciu to mity. Od czasu wprowadzenia gier w gniazda pojawiły się mity o pokonaniu gier w automacie. Zaufaj mi, jeśli ci ludzie wiedzieli, jak pokonać automaty, a nie będą pisać o nich. W tym artykule omówimy niektóre z popularnych mitów automatów do gier na automatach. 

Największe mity o grach na automatach 

Istnieje kilka mitów o pokonaniu automatu do gier, ale najistotniejsze są mitów, które zamierzamy przejść. Wielu ludzi, którzy opowiedzą Ci te sztuczki, aby pokonać automaty, faktycznie uwierzy, że będą działać. Powiemy, dlaczego te mity są tylko mitami i faktycznie nie działają. 

Szczelina ma trafić 

Jest to najbardziej popularny mit o automacie do gier. Wielu graczy uważa, że ​​jeśli maszyna straciła w nim dużą ilość pieniędzy, musi to być spowodowane trafieniem. Nie o to chodzi. Maszyny do slotów wykorzystują generatory liczb losowych. Oznacza to, że nie są tworzone, aby wygrać, gdy wydano w nich pewną ilość pieniędzy. Zwycięskie kombinacje są całkowicie przypadkowe. Widziałem, jak ludzie spieszyli się do automatu, że ktoś stracił za dużo pieniędzy, ponieważ uważają, że na pewno wygrają na tej maszynie. Jednak ta osoba straciła tak samo, jak ostatnia osoba, ponieważ automaty po prostu nie działają w ten sposób. 

Szczeliny płacą za późno w nocy 

Spotkałem ludzi, którzy grają w automatach tylko w późnych godzinach nocnych, ponieważ uważają, że duże jackpoty są przyznawane dopiero późno w nocy. To jest całkowicie fałszywe. Gry na automatach działają na generatory liczb losowych, a wygrane w każdej chwili można wygrać. Masz takie same szanse, że wygrywasz o 2:00, tak jak robisz o 2 nad ranem. Powinieneś wybrać maszynę, którą lubisz grać. 

Wygram, jeśli pociągnę dźwignię 

Nie ma znaczenia, jeśli pociągniesz dźwignię lub wciśasz przycisk, ponieważ automaty z gniazdami używają generatorów liczb losowych. Wynik będzie taki sam niezależnie od tego, jak zaczniesz spin. Lubię ciągnąć dźwignię czasami tylko dlatego, że trochę się nudzę i lubię mieszać rzeczy. Chciałbym myśleć, że to zmienia moje szanse na wygraną, ale wiem, że tak nie jest. 

Ten jackpot byłby mój, gdyby nie wyszedł 

Czy kiedykolwiek wstałeś z automatu, a osoba siedząca za tobą uderza w pulę? Może to być bardzo oburzające uczucie, a my mamy tendencję do myślenia, że ​​gdybyśmy zostali tylko na maszynie, to Jackpot byłby naszym. Tak się nie stało. Generator liczb losowych zmienia się stale. Oznacza to, że musiałbyś kręcić bębny w tym samym czasie, co nowa osoba, która wygrała pulę. To bardziej niż prawdopodobne, że by się nie stało, więc fałszywie sądzę, że gdyby jackpot byłby twój, gdybyś został. 

To gry na automatach miał tylko dużą wygraną, więc nie znowu uderzy 

Kolejnym mitem o automatach jest to, że jeśli wygrasz wielką pulę, to może minąć jeszcze jeden jackpot. Jak wspomniano w tym artykule, gry na automatach używają generatorów liczb losowych. Oznacza to, że masz tyle szans na wygranie puli na automatach, które po prostu trafiają do puli, tak samo jak w przypadku innych automatów do gier. Możliwe jest, że jackpoty trafią do tyłu na tej samej maszynie.