Gry w kasynie

Darmowe gry karciane: zabawne, a nie tak nowe gry pokerowe

Jeśli jesteś zmęczony graniem w darmowe gry karciane Texas Hold’em i innymi starymi grami w pokera, spróbuj wprowadzić jedną lub kilka z tych odmian w swojej domowej grze podczas następnego spotkania ze znajomymi na małej konkurencji kart. Oni dużo dużo zabawy, a niektóre są również oferowane w kasynach i online. 

Omaha 

Omaha jest bardzo podobny do Texas Hold’em na pierwszy rzut oka, ale istnieją pewne ważne i zabawne różnice. Podobnie jak w Hold’em, jest to gra w karty społecznościowe z graczami dzielącymi karty na pokładzie. Jednak w przeciwieństwie do Hold’em, każdy gracz otrzymuje cztery karty dołu lub do dołu i musi używać dokładnie dwóch kart z kart otworowych, a trzy z planszy, aby zrobić kartę z 5 kartami. 

Ta darmowa gra w karty znajduje się na niemal wszystkich stronach pokera online iw wielu kasynach. Spróbuj Omaha Hi lub Omaha High-Low, aby uzyskać nieco większą zmienność. 

Pineapple Poker 

Ziemia ananasowa jest niemal identyczna z Hold’em, ale zaczynasz od trzech kart w Pineapple. Odrzucisz jeden z nich po flopie, więc w końcu znajdziesz w niej dwie karty, podobnie jak w Hold’em. Ale dodana karta dodaje całkiem sporo zabawy do darmowe gry karciane i sprawia, że ​​końcowe zwycięskie ręce znacznie wyższe. 

Siedem kart 

Siedmiokrotna karta była popularną i popularną grą, ale dziś zniknęła z gier domowych. To nadal świetna gra, i można ją znaleźć w trybie online iw większości kasyn. Jeśli masz już kołysanie staromodnej gry na siedmiu kartach, gorąco polecam wypróbowanie siedmiu karcianek hi / lo. 

Razz Poker 

Mówiąc o stadninie z siedmioma kartami, razz poker to odmiana siedmiu kart, która gra tylko na niskim poziomie. Może to być twoja najukochańsza lub najgorsza gra wszech czasów. Jest to jedna z tych miłości-to-lub-nienawiść, że stara się to po prostu dogonić Ciebie i Twoich przyjaciół. Jeśli kiedykolwiek grasz w grę pokera HORSE, gra ta jest R. Możesz ją znaleźć w internecie, podobnie jak w innych darmowych grach w karty. 

Double flop texas hold’em 

Podwójna flop Hold’Em poker to po prostu to, co brzmi jak: Texas Hold’em z dwoma flopsami! Każdy gracz otrzymuje dwie karty do darmowe gry karciane, ale dostają dwa oddzielne ręce, jeden dla każdego z dwóch kart planszowych lub wspólnych, które są rozdawane. Każdy garnczek jest zwykle dzielony pomiędzy dwóch graczy, ale czasem jeden szczęśliwy zwycięzca wyciąga cały bardzo duży garnek. 

Od trzech do trzech trików 

Jeśli znasz kartę z pięcioma kartami, która jest wspaniałą grą, aby dodać własne prawa – torturować kolegów z piłkarzy trochę i spraw, aby Twój bankroll wprowadził wielokrotne losowanie od 7 do 7. To gra w karty z pięcioma kartami dla „najgorszego” rozdania, a trzy razy można się narysować. Początkowo wydaje się skomplikowane, ale to bardzo proste, gdy opanujesz reguły. 

WYMIESZAJ TO 

Nikt nie mówi, że musisz zagrać tę samą grę przez całą noc każdej nocy. Wymieszaj i dodaj jedną, więcej lub wszystkie te warianty do następnej darmowe gry karciane w domu.