Automaty do gry są znane na całym świecie. Jednoręki bandyta to stałe wyposażenie każdego kasyna, niezależnie od tego czy jest ono stacjonarne czy internetowe. Ta prosta, a jednocześnie niezwykle wciągająca i emocjonująca gra posiada rzesze oddanych fanów na całym świecie, niezależnie od wieku. Nic w tym dziwnego, ponieważ gra pozwala na przyjemne spędzenie czasu przez długie godziny, a ponadto cechuje się najwyższymi i najczęstszymi wygranymi wśród wszystkich gier hazardowych.

Historia slotów

Pierwszy automat do gry stworzono pod koniec XVIII wieku w USA. Gra była wzorowana na pokerze, posiadała 5 bębnów i 50 różnych symboli kart do gry. Od tej pory gra stale zyskiwała na popularności i znacznie ewoluowała, przez wideo sloty z kolorowymi wyświetlaczami z lat 70-tych do fascynujących automatów do gier online, pełnych różnorodnych opcji i pięknych motywów znanych z pop kultury.

Rodzaje automatów

Jednoręki bandyta, potocznie nazywany także „owocówką” ze względu na symbole owoców na bębnach, występuje w różnych wersjach. Najczęściej posiadają 3 lub 5 walców z co najmniej jedną linią wypłat. Istnieją także maszyny wielorzędowe – umożliwiające stawianie zakładów na kilku rzędach jedn+ocześnie i automaty multi-spin, w których każdy walec zatrzymywany jest osobno. Maszyna dobiera losowe konfiguracje symboli. Wygrywamy, gdy w jednym rzędzie ułożą się takie same znaki np. 5 śliwek. Największą wygraną zapewnia pięć tzw. płonących siódemek. Ponadto, grając w tzw. ryzyko polegające na wybraniu jednej z dwóch kart – czerwonej lub czarnej, mamy szansę podwoić wygraną.

Jednoręki bandyta,

online za darmo

Obecnie, w dobie internetu, możemy grać w ulubione sloty online na komputerze lub jakimkolwiek urządzeniu mobilnym, takim jak tablet lub telefon z systemem Android lub iOS. Jednoręki bandyta, jest jedną z najbardziej popularnych gier, więc z pewnością go nie zabraknie w żadnym kasynie online. Ogromny wybór motywów i animacji sprawia, że z pewnością każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Dzięki kasynom online gracze mają możliwość grania z dowolnego miejsca na świecie bez żadnych ograniczeń, o każdej porze dnia i nocy, co jest niezwykle wygodne.

Wiele kasyn online oferuje darmową grę na swojej stronie internetowej lub udostępnia bezpłatne aplikacje do pobrania. Warto zapoznać się z ofertą różnych kasyn, sprawdzić dostępne promocje, bonusy i pakiety powitalne, aby móc grać w tę ekscytującą grę za darmo, bez dodatkowych opłat i rejestracji. Już dzisiaj zagraj w jednorękiego bandytę i sprawdź czy szczęście Ci sprzyja!